Bizden Haberler

2017 Motobike - İstanbul

2017 MOTOBIKE-ISTANBUL 23-26 Şubat tarihlerinde gerçekleşti, Bu yıl fuarı 104 bin kişi ziyaret etti.

1 Mart 2017

Sürücü Kurslarında AB Standardı

"Sürücü Eğitiminde Yeni Bir Dönem Başlıyor" temalı  Çalıştayı Antalya, Lara, Kervansaray hotel Convention Centre' da gerçekleştirdi.

25 Mayıs 2016

Karayolları Trafik Yönetmeliği

Yeni Karayolları Trafik Yönetmeliğinin uygulanmasına 2016 yılı Ocak ayından itibaren başlanmıştır.

25 Mayıs 2016

Hakkımızda

Motosiklet Endüstrisi Derneği, Türkiye’de faaliyet gösteren 13 adet motosiklet ithalat, dağıtım, satış ya da üretim yapan şirketin ortak amaçları için birleştikleri bir sektör derneğidir. Moted çatısı altında, Türkiye’de satışı gerçekleşen, motor hacimleri 50 cc’den başlayıp 2.000 cc üzerine kadar değişen çeşitlilikte ürüne sahip 21 adet marka temsil edilmektedir. MOTED’in faaliyet amacı Türkiye’de motosiklet sektörünün gelişimi için gerekli aksiyonların, yasal mercilerle koordineli olarak alınması ve toplumun motosiklet kullanımına yönelik bilinçlendirilmesidir.

Yönetim Kurulu'ndan

2009 yılı başında Moted, ülkemizin ve sektörün güncel verilerinin detaylı analizi sonucu alınan kararla, yeni Yönetim Kurulu ve tam zamanlı görevde olacak ekibi ile yeni bir yapılanma süreci başlatmıştır. Ülkemizde motosiklet bilincinin olgunlaşıp, motosikletin bir ulaşım ve keyif aracı olarak hak ettiği oranda yaygınlaşması ve sektörün gelişiminin sağlanması amacıyla gerçekleştirilen tüm faaliyetlerimiz tayin edilen tecrübeli, donanımlı

Medya